Eredeti LORUS férfi sportóra, vízálló (41 MM) - 100M
Elérhetőség: | Raktáron (2 nap) |
Várható szállítás: | 2021. március 09. |
Gyártó cikkszám: | BiB-S0340044-R2345JX9 |
|
Leírás
Eredeti LORUS vízálló sportóra, dobozzal. 100M vízálló, sportos és vagány megjelenés. Komoly, hangsúlyos óra olyan férfiaknak, akik nagy hangsúlyt helyeznek a márkára és minőségre, és szeretnek egy kicsit kitűnni a tömegből. Mindent tud, amit egy sportórának tudnia kell. Élőben szebb mint a fotón. A márka mindent elmond, ennél több nem kell. És ráadásul most leárazva a tiéd lehet! Ezzel a darabbal felvághatsz a munkatársak és barátok előtt, de ajándéknak is tökéletes választás. Származási hely: EU, Németország.
- Nem: Men
- Működés típusa: Kvarc
- Óraszíj Anyaga: Természetes gumi
- Óraház Színe: Sárga
- Vízállóság: 10 atm
- Óraház átmérője: 41 mm
- Teljes hossz: 240 mm
- A márka doboza tartozék
Használati útmutató
Idő beállítása
Nyomja meg ajobb alsó gombot, ekkor a másodperc mutató villogni kezd, nullázni a jobb felső gombbal tudja. Bal alsó gombbal ki tudja választani mit szeretne átállítani ebben a sorrendben; másodperc - óra - perc- hónap - nap - formátum.
Nyomja meg a jobb felső gombot az állításhoz.
Nyomja meg a jobb felső gombot miközben a másodperc 30 és 59 között van, ekkor a másodperc nullázódik, a perchez 1-et hozzáad, ha a másodperc 00 és 29 között van akkor csak nullázza a másodpercet.
Ébresztő
A bal alsó gombbal kapcsoljon az ébresztőhöz, ezt a bal felső sarokban "al" felirat jelöli.
Itt a jobb felső gombbal tudja beállítani hogy csipogjon(alarm).
Stopper
A bal alsó gombbal kapcsoljon a stopperhez, ezt a bal felső sarokban "st" felirat jelöli.
Itt a jobb felsővel tudja elindítani, ugyanezzel a gombbal szüneteltetni.
Köridő mutatásához a jobb alsó gombot nyomja meg.
A stopper nullázásához állítsa meg a jobb felső gombbal majd a jobb alsót nyomja meg.
Időzítő
A bal alsó gombbal kapcsoljon az időzítőhöz, ezt a bal felső sarokban "tr" felirat jelöli.
Itt a beállítás ugyanaz mint az időnél, és a stopperhez hasonlóan jobb felső gombbal indul, ugyanazzal szünetelteti, és alaphelyzetbe a bal alsó gombbal rakja be miután az időzítőt szüneteltette.
Maximum 24 órától tud visszaszámolni.